Mūsu klientu atsauksmes:


Labdien! Lai laimīgs jaunais gads! Paldies par lieliskām un smaržīgām eglītēm, tās padarīja mūsu pasākumu par ļoti piepildītu un krāšņu! Pielikumā dažas bildes no pasākuma! Jauku šo gadu! Ar cieņu, Annele, 2019.gada 2.janvārī


Labdien! Mums jau vairākus gadus ir izveidojusies laba sadarbība, un pateicoties Jums, mūsu iestādi rotā, pati, pati glītākā un skaistākā  eglīte! Cieņā, Gunita, 2018.gada 28.decembrī


Labdien! Paldies par veiksmīgo sadarbību! Egles bija patiesi skaistas un radīja svētku prieku gan lieliem, gan maziem. Pasūtījuma apstrāde un piegāde bija patiesi profesionālu un ieinteresētu ZS "Cīskas" darbinieku kopīgs veikums. Lai nākamajā gadā daudz patīkamu brīžu! Uz tikšanos nākamajos Ziemassvētkos! Cieņā, Sanita, 2018.gada 27.decembrī.


Labdien, liels paldies par skaisto eglīti, kas šogad grezno mūsu biroju! Ar cieņu, Sintija, 2018.gada 27.decembrī


Labdien! Gribam teikt lielu PALDIES ZS "Cīskas" egļu komandai par mūsu skaistajām Ziemassvētku eglēm. Lielisks serviss! Kas gan var 
būt labāks par to, ja klients ir apmierināts! Paldies par jūsu atsaucību un darbu! Lai gaiši un priecīgi Ziemassvētki, lai darbīgs un veiksmīgs Jaunais 
Gads! Mūsu studijas vārdā - Agita un Valērijs, 2018.gada 21.decembrī.


Priecīgus Ziemassvētkus, vēlos Jums pateikties par kuplu, skaistu un smaržīgu eglīti. To saņemam plkst. 8-os no rīta. Ļoti skaista! Paldies, Svetlana, 2018.gada 20.decembrī. 


Paldies jums par tik skaistu smaržīgu eglīti, vēl tagad smaržo!! zita, 2018.gada 20.decembrī


Labdien! Mūsu Uzņēmums mīļi sveic Jūsu uzņēmuma darbiniekus šajos gaišajos svētkos! Lai gaiši sapņi piepildās un sniega takās nemaldas. Lai sirdī zvaigžņu lietus līst un iecerētais atdzīvojas īsts. Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno 2019 gadu!!! Ar cieņu, Inese, 2019.gada 20.decembrī


Labdien! Jūsu “Egļu komanda” veica lielisku sadarbības darbu, viss ko klients var vēlēties – brīnišķīgas, kuplas un kvalitatīvas egles tika piegādātas precīzi noteiktā laikā un vietā, nekas netika sajaukts un klients ir apmierināts.  Esat lielisks Latvijas uzņēmums, kas godprātīgi veido savu sadarbības prasmi un tas ir pamats uzņēmuma labai reputācijai. Lai Jums veicas un nākamgad tiekamies atkal! Novada vārdā sakām Jums lielu paldies par ļoti labu sadarbību! Ar cieņu, Kristīna, 2018.gadā 20.decembrī


Labdien! Kolektīva vārdā izsaku pateicību ZS "Cīskas" kolektīvam par sadarbību un skaistajām Ziemassvētku eglēm! Vēlam Jums priecīgus Ziemassvētkus un veiksmīgu Jauno 2019.gadu! Ar cieņu, Elita, 2018.gada 20.decembrī.


Labrīt! Paldies par visbrīnišķīgāko eglīti un skaistajiem sveicieniem! Jūsu eglīte jau priecē mūsu apmeklētājus! Mūsu centra kolektīvs saka jums paldies par veiksmīgo sadarbību! Priecīgus Ziemassvētkus un laimes pilnu jauno gadu! Lai iespaidiem bagāts, labām domām un pozitīvām emocijām piepildīts 2019.gads! Ar sveicieniem, Laura, 2018.gada 20.decembrī.

 

Sveicināti! Paldies par Jūsu komandas profesionalitāti un piegādātās preces, ja tā drīkst izteikties, augsto kvalitāti! Eglītes ir īstas skaistules un katru dienu priecē tūkstošiem apmeklētāju, kuri sajūsminās par egļu kuplumu un majestātiskumu. Noteikti turpināsim sadarbību nākamajā gadā! Lai skaisti svētki! Ar cieņu, Liene, 2018.gada 20.decembrī.

 

Paldies egļu komandai! Vairākus gadus izvēlamies tieši jūsu piedāvātās eglītes! Tās nekad neliek vilties, jo ir tik skaistas.... kuplas, ka pat neprasās vēl likt kādu lieku rotājumu! Paldies no mūsu iestādes meitenēm! Lai mierīgs šis gaidīšanas laiks! Jauku dienu vēlot, Dace, 2018.gada 20.decembrī


Labdien! Jūsu lolotā eglīte šogad atnesa lielu prieku mūsu iestādes maziem un lieliem - tā brīnišķīgi iederējās mūsu "Rūķu ciemā" - PALDIES par smaržīgo brīnumu! Ar Ziemassvētku sveicieniem, kolektīva vārdā, Santa, 2018.gada 20.decembrī


Arī Jums paldies par sadarbību un mūsu vēlmju izpildi! Ar cieņu, Olga un kolektīvs, 2018.gada 20.decembrī.


Labdien! Pateicamies par tik kuplo un smaržīgo ziemassvētku eglīti. Paldies, par brīnuma, skaistuma un prieka sajūtām! Ceturto gadu pēc kārtas sniegtā pakalpojuma kvalitāte ir augstā līmenī. Jūsu uzņēmums apliecina sevi, kā stabils, drošs un uzticams sadarbības partneris. Lai veicas Jūsu uzņēmumam un personīgi katram no Jums! Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno 2019. gadu !

Šai Ziemassvētku naktī, kad svecītes mirdz, saki visu, kas sakāms, saki to no sirds. Tas palīdzēs ielīksmot, piedot un lūgt, tas palīdzēs visiem daudz labākiem kļūt!

Ar cieņu, Lilija, 2018.gada 19.decembrī


Gribam pateikt milzu PALDIES par skaistajām eglītēm, tās ir kā no pasaku meža un jau priecē pie mums lielus un mazus ar savu smaržu un skaisto rotu!
Lai Jums priecīgi Ziemassvētki un veiksmīgs Jaunais gads! 2018.gda 14.decembrī


Labdien! Paldies par eglītēm, tās ir burvīgas. Ar cieņu, Inga, 2018.gada 14.decembrī.


Vēlos pateikt paldies! Ziemassvētku eglīte ir ļoti, ļoti skaista!! Ļoti liels prieks bija ar Jums sadarboties - gan adventes vainagi bija nevainojami, gan eglīte!:) Sadarbība ar Jums bija ļoti veiksmīga un patīkama! Lai skaisti svētki!Ar cieņu, Maija, 2018.gada 13.decembrī.


Лучшие ёлки в Латвии! И привезут, и установят и заберут если надо! Сервис прекрасный! Анастасия, 2018. gada 9.decembrī.

Paldies, eglīti pie Jums iegādājamies jau vairākus gadus un esam ļoti apmierināti gan ar eglīti, gan ar tās piegādi. Ilga, 2018.gada, 3.janvārī.


Labdien! Paldies, paldies, paldies! Un vēl neskaitāmas reizes paldies! Mēs esam ļoti pateicīgi par Jūsu audzēto EGLI! Ar cieņu, Kristīne, 2017.gada 29.decembrī.


Labdien! Jau trešo gadu pēc kārtas pērkam ziemassvētku egles Jūsu uzņēmumā un ikgadu tās ir perfektās. Paldies par sadarbību! Esam apmierināti par sniegtajiem pakalpojumiem! Pielikumā - neliels pateicības raksts. Ar cieņu, Lilija, 2017.gada 28.decembrī.

Pielikuma teksts:

Sirsnīgi pateicamies par brīnumskaisto un kuplo eglīti, kas sagādāja milzīgu prieku gan maziem, gan lieliem Ziemassvētku vakara svinībās.

Vēlam Jūsu uzņēmumam –

Jaunajā gadā – piepildīt iecerēto,

Nepazaudēt iegūto,

Atrast meklēto !

Laimīgu Jauno 2018. gadu !!!


Sveicināti! Patiesi esam gandarīti un apmierināti par sadarbību! Gan mazi, gan lieli patiesi apbrīnoja cēli stalto, kuplo, zaļo un smaržojošo egli. Vēlot jaunām iespējām un sasniegumiem bagātu gaidāmo 2018.gadu! Ar cieņu, Sintija, 2017.gada 28.decembrī.Labdien! Eglīte bija ļoti skaista. Paldies! Jana, 2017.gada 28.decembrī.


Labrīt! Paldies, eglīte bija ļoti skaista. Ar cieņu, Mārīte, 2017.gada 28.decembrī.


LIELISKI! Mīļš paldies! Ar cieņu, Maira, 2017.gada 27.decembrī.


Labdien, pirmkārt, paldies, eglīte ir brīnišķīga un priecē mūs visus birojā! Ar cieņu, Sintija, 2017.gada 27.decembrī.


Labdien, Jūsu atvestā Ziemassvētku egle ir patiešām ļoti, ļoti skaista, gan lielajiem, gan mazajiem iemītniekiem par eglīti ir liels prieks! Par to sakām Jums lielu PALDIES. Arī ar piegādi nebija nekādu problēmu, tāpēc, ceram uz tik pat jauku sadarbību arī turpmāk. Veiksmīgu Jauno gadu vēlot, Elita. 2017.gada 27.decembrī.


Labdien! Šādu eglīti nav redzējis neviens darba kolēģis pat mēžā. Liels paldies par šiem prieka mirkļiem, ko eglīte sagādāja mūsu kolektīvam - gan maziem, gan lieliem. No visa kalektīva izsaku lielu paldies un veiksmi Jaunajā 2018.gadā! Ar cieņu, Einārs, 2017.gada 27.decembrī.


Labdien! Paldies par eglīti, skaista, bet citus gadus bija kuplāka! Šogad zaķiem īsti nebija kur noslēpties! Dace, 2017.gada 27.decembrī.


Paldies, egle bija brīnišķīga, visi bija pārsteigti un priecājās par tās kuplumu. Guntars, 2017.gada 27.decembrī.


Labdien! Mēs esam Jums ļoti pateicīgi par skaistajām eglēm. Egles, kuras ir skaisti izdekorētas priecē gan mazus, gan lielus. Laimīgu Jauno gadu!  Mārīte, 2017.gada 27.decembrī.


Labdien, mīļš paldies par mūsu Princesi :-) Arī šogad tā ir skaista un priecē mūs visus! Paldies Jums! Uz tikšanos nākošajos Ziemassvētkos:-) Ar cieņu, Ilze 2017.gada 27.decembrī.


Paldies, eglītes vēl joprojām priecē mūs. Ar cieņu, Daiga 2017.gada 27.decembrī.


Labdien! Šogad bijām pārliecināti, ka eglīte būs tik pat skaista un kupla. Visa iestāde piepildījās ar skuju smaržu un visi saprata - svētki ir sākušies! Jūsu eglītes nes miera un svētku sajūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ļoti kvalitatīva, ātra un precīza apkalpošana. Paldies! Ar cieņu, Marina
2017.gada 27.decembrī.


Sveiki! Egle ir brīnišķīga :)) Kā vienmēr :)) Priecīgus Kristus piedzimšanas svētkus vēlot, sirsnībā - Krists, 2017.gada 19.decembrī


Labdien! Beidzot sagaidīts sniegs, un tad var teikt paldies par skaisto Ziemassvētku egli. Stavēja līdz pat 5.janvārim. Skaista. Paldies. Līdz nākošam gadam! Ingrīda, 2017.gada 10.janvārī 


Labdien! Par Ziemassvētku eglīti - šogad eglīte bija ļoti skaista, visi bija sajūsma par brīnišķīgu eglīti, kā nevienu gadu ir tik skaista. 
Pateicamies jūsu kolektīvam par sadarbību, par korektu un laicīgi izpildītu darbu. Laimīgu un bagātu 2017.gadu! Jane, 2017.gada 6.janvārī


Labdien, gada pirmajā darbadienā. Liels Jums paldies, Ziemassvētku eglīte mūs patiesi iepriecināja tās uzstādīšanas dienā un turpina priecēt vēl jo projām. Paldies. Arī šī gada nogalē plānojam turpināt sadarbību ar Jums, ja arī Jūs no savas puses apņematies izaudzēt tik pat kuplas eglītes un arī piegādāt tās tik pat laicīgi un saudzīgi kā uz aizvadītajiem Ziemassvētkiem. Cerot uz turpmāku sadarbību, Elita, 2017.gada 2.janvārī


Beidzot svētku kņada ir garām, esmu apsēdusies, lai Jums urakstītu pateicības vārdus!!!
Jūsu sarūpētā eglīte šogad radīja īpašu prieku gan lieliem, gan maziem! Eglīte bija īpaši skaista, kupla, smaržīga. Sapušķota tā radīja krāšņu svētku noskaņu, prieku sirdīs, kad bērni dziedāja dziesmiņas un skaitīja dzejoļus stāvot pie skaistās egles!
Pateicamies arī par laicīgo piegādi un pazitīvo komunikāciju!
Lai Jaunais gads nes daudz prieka, mīlestības un mērķu piepildījumu!
Pateicībā, Irīna, 2017.gada 2.janvārī


Sveicināti! Pateicamies Jums par eglītēm! Skaistākas eglītes par Jūsu nevar būt! Mēs kā katru gadu bijām iepriecināti! Paldies Jums par visu!
Kate, 2016.gada 29.decembrī


Labdien! Tik liela un skaista egle mums nav bijusi pēdējos desmit gadus, paldies, ceru uz turpmāko sadarbību, lai Jums veiksmīgs Jaunais gads un uz tikšanos 2017 gada decembra mēnesī. Ar cieņu, Aina, 2016.gada 29.decembrī


Kolektīva vārdā izsaku pateicību z/s "Cīskas" darbiniekiem par sarūpēto un piegādāto egli un mums visiem dāvāto svētku prieku. Lai iecerēm piepildīts Jaunais gads un veiksmīga turpmākā sadarbība! Ar cieņu, Agita, 2016.gada 28.decembrīLabdien! Paldies par sagādātiem svētkiem! Šogad Jūs iepriecinājāt mūs ar skaisto, kuplo egli, kuru pat rotāt bija žēl.
Dziesmas un dzejoli pie eglītes skanēja sirsnīgāk, dejas skaistākās, bet fotogrāfijas spilgtākas!
Par eglīti priecājās ne tikai bērni, bet (pat liekās vairāk) pieaugušie, kuriem ļoti sagribējās noticēt brīnumam.
Ceram uz turpmāko sadarbību un esam pateicīgi par jūsu pakalpojumu!
Ar cieņu, Marina, 2016.gada 27.decembrī


Labdien! Mīļš paldies! Eglīte -princese ir ļoti skaista, krāšņa, kupla un neatkārtojama. No sirds pateicamies par tik skaistu meža princesi - mūsu svētku galveno rotu. Lai katru gadu izdodas mūs iepriecināt ar tik skaistām eglēm!
Ar cieņu, Daiga, 2016.gada 27.decembrī


Labdien! Kā jau vairākus gadus, arī šoreiz esam ļooti apmierinātas ar Jūsu atvesto eglīti. Ļoti skaista un burvīga!
Jauku dienu vēlot, Dace, 2016.gada 27.decembrī


Labdien! Paldies par ļoti kuplo, skaisto egli. To varēja pat nerotāt! Mēs arī turpmāk vēlēsimies sadarboties. Paldies Jums un laimīgu, veiksmīgu Jauno gadu! Ar cieņu - vadītāja Anita, 2016.gada 27.decembrī


Labrīt! Priecīgus svētkus! Liels paldies par Jūsu eglītēm, ļoti apmierināti ar eglītēm, ļoti smukas. Liels Jums paldies, ceru, ka izmantosim Jūsu eglītes un Jūsu pakalpojumus arī nākošā gadā. Ksenija, 2016.gada 27.decembrī


Sveicināti! Saņemtās eglītes ir fantastiskas! Liels paldies! Ar cieņu, Inga, 2016.gada 27.decembrī


Labdien! Eglītes brīnumjaukas! Vienīgi viena eglīte no trim visātrāk sāka birdināt skujas no zaru galiem. Nu jau ir gluži plikiņa un ņemsim to nost.
Savukārt abas pārējās turas itin labi. Tā lūk! Jauku un patīkamu gada nogali vēlot, Lasma, 2016.gada 27.decembrī.


Paldies! Eglītes ir brīnišķigas! Anita, 2016.gada 24.decembrī


Labdien! Eglīte bija ļoti,ļoti jauka. Uz sadarbību nākamgad. Priecīgus, mierīgus Ziemassvētkus un laimīgu, ražīgu Jauno Gadu. Ar cieņu, Kaspars, 2016.gada 24.decembrī


Priecīgus Ziemassvētkus! Mīļš paldies no visiem, visiem "Māras" puišiem un meitenēm - mums šogad bija visvisskaistākā, kuplākā un greznākā svētku eglīte! Ar sveicieniem, Ilze, 2016.gada 24.decembrī


Labvakar! Ļoti atvainojos par novēlotiem LIELIEM PALDIES PAR SKAISTO, KUPLO EGLĪTI! Tiešām liels -Paldies! Egle - fantastiska! Ar cieņu, Kristīne, 2016.gada 23.decembrī


Liels paldies par Jūsu skaistajām eglītēm! Tās ir pašas smukākās, kādas mums ir bijušas! Kuplas un smaržīgas! Turpmāk pirksim eglītes tikai pie jums!
Priecīgus Ziemassvētkus vēlot, Linda
2016.gada 23.decembrī


Egle kā vienmēr ir ļoti skaista un īpaša. Paldies par to, un visām pārējām lietām jau nav tik būtiska nozīme. Priecīgus Kristus piedzimšanas svētkus!
Sirsnībā, Krists
2016.gada 23.decembrī


Vēlamies Jums pateikties, ka palīdzat mums ikdienā nodrošināt kvalitatīvu un drošu pakalpojumu.
Mēs sūtām vissirsnīgākos sveicienus ikvienam, kurš dara savu darbiņu, lai organizētu pilnvērtīgus svētkus. 
Paldies Jums, jo jūs visi esat darījuši mūsu ikdienu labāku un skaistāku!
Vēlot sirdssiltuma pilnus svētkus, Kate
2016.gada 23.decembrī


Caur debess gaismas pieskārienu to brīnumu, lai atrod gars. No kura ne vien Ziemassvētkiem, bet gadam dārgakmeņu svars! Gaišus un mīlestības bagātus Ziemassvētkus! Pateicībā par sadarbību, Kristiāna un kolektīvs, 2016.gada 23.decembrī


Sveicināti. Velējos Jums pateikties par eglīti - man viena no eglēm līdz šim stāv un pat nebirst, pilnīgi interesanti vai lidz 8.martam izvilks.. :) Armands, 2016.gada 20.februārī


Labdien!
Mīļš paldies par brīnumskaisto un kuplo eglīti!!!
Svētki izdevušies! Esam laimīgi!
No sirds vēlam Jums gaišus,baltus un bagātus Ziemassvētkus!
Lai smaidos, priekos paiet dienas, lai skumjas nebūtu nevienas!
Kolektīva vārdā - Lilija
2015.gada 18.decembrī


Labdien!
Paldies par kuplajām pēc meža smaržojošajām Ziemassvētku eglītēm!
Priecīgus un mīļus Ziemassvētkus!
Ar cieņu, Angelika
2015.gada 18.decembrī

Labdien!
Paldies par brīnišķīgo egli un dāvāto prieku un Ziemassvētku noskaņu!
Kolektīva vārdā - Agita
2015.gada 18.decembrī

Labdien!
Liels paldies par bērniem sagādāto prieku, eglīte ir ļoti skaista! Pateicamies Jums no visas sirds!
Personāla vārdā - Kaspars
2015.gada 17.decembrī


Paldies par skaisto egli! Tā patika gan lieliem, gan maziem! Paldies par sagādāto prieku! Baltus Ziemassvētkus Jums visiem!
Ar cieņu, Vija
2015.gada 17.decembrī


Labdien!
Paldies par šā gada īpaši skaisto un kuplo eglīti, kas priecē visu bērnu, vecāku un darbinieku sirdis.
Lai Jūsu eglītes labi aug un gaidīsim tās ciemos arī nākamgad!
Ar cieņu, Skaidrīte
2015.gada 17.decembrī


Labdien!!
Eglīte patiešam ļoti burvīga, kupla un skaista. Pat rotāt tā īpaši negribējās.
Paldies, un līdz nākamajam gadam!
Jaukus svētkus vēl mūsu meitenes!
2015.gada 17.decembrī

Labdien!
Pilsētas noformējuma vērtēšanas komisija par eglīti bija sajūsmā!
Ar cieņu, Ilze
2015.gada 17.decembrī


Paldies, egle ir jauka!
Kolektīva vārdā - Anda
2015.gada 17.decembrī


Vēlamies pateikt lielu paldies par PASAKAINI SKAISTO MŪSU ZIEMASSVĒTKU EGLI!
Ar cieņu, vēlot visu to labāko - Kristīne un kolektīvs
2015.gada 15.decembrī


Visi ir sajūsmā par jūsu floristu dekorēto eglīti! Katrs, kas ienāk, uzkavējas pie eglītes un fotografējas! Visa telpa joprojām skaisti smaršo, paldies!
Kolektīva vārdā - Kristiāna
2015.gada 14.decembrī


Paldies, ļoti skaista!
Ar cieņu, Armands un kolektīvs
2015.gada 14.decembrī

Laimīgu Jauno Gadu!
Vēlētos pateikties par Skaisto egli, kuru vedāt mums. Sākumā likās, ka būs maza, un ne tik kupla kā bijām iedomājušies. Bet īstenībā viss bija kārtībā. Tiešām - paldies!
Ar cieņu, Kristīne un kolektīvs
2015.gada 6.janvārī


Paldies, nu jau svētki galā, bet eglītes vēl svaigas un nemaz nebirst.
Paldies, eglītes bija brīnumskaistas.
Lai mums visiem jauks Jaunais gads!
Kolektīva vārdā - Aldis
2014.gada 30.decembrī


Sveicināti pašā svētku priekšvakarā!
Gribējām teikt mīļu paldies par Ziemassvētku eglītēm, tās patiešām bija izmeklēti skaistas!
Lai Jums klusi un skaisti svētki, kā arī veselības un veiksmes pilns Jaunais gads!
Lai izdodas arī turpmāk dāvāt citiem tikpat daudz prieka!
Ar mīļu sveicienu, kolektīva vārdā - Kate
2014.gada 24.decembrī


Sirsnīgs paldies par jaukajām eglītēm! Bija patīkami ar Jums sadarboties, jo eglīšu pasūtīšana bija viegli izdarāma, piegāde notika mums nepieciešamajā laikā, arī cenas ir atbilstošas.
Vēlam Jums gaišus Ziemassvētkus un veiksmīgu Jauno gadu!
Kolektīva vārdā - Māris
2014.gada 20.decembrī


Viss kartībā! Ļoti skaista eglīte!!
Ar cieņu, Svetlana
2014.gada 20.decembrī


Ziemassvētku eglītes iepriecināja gan lielus, gan mazus. Ļoti skaistas, smaržīgas un galvenais, ka bija svaigas. Nākošgad arī gaidīsim.
Priecīgus Ziemassvētkus! Izjūtiet Jaunā gada veiksmi!
Ar cieņu, Sarmīte un kolektīvs
2014.gada 20.decembrī


Pagājušā gada eglīte bija smuidrāka, bet kopumā esam apmierināti. Paldies!
2014.gada 19.decembrī


Liels paldies! Esam ļoti apmierināti par skaistajām eglītēm. Esam ļoti priecīgi!
Ziemassvētku miers lai katrā namā,
Laimi, veselību Jaunais gads lai nes!
Spēks un izturība lai mūs ceļā vada,
Panākumiem bagāts lai ir Jaunais gads!
2014.gada 19.decembrī


Paldies par eglīti! Esam apmierināti ar piegādāto eglīti - ļoti skaista un piegādāta norunātajā laikā. Mums ļoti patīka. Ceram uz sadarbību arī turpmāk.
Lai Jums visiem priecīgi Ziemassvētki un laimīgs, veselīgs Jaunais 2015.gads!
Ar cieņu, Brigita un kolektīvs
2014.gada 19.decembrī


Labdien! Paldies par skaisto eglīti - bija gan ļoti kupla, gan labi smaržoja. Patika visiem!
Gaidīsim arī nākamgad tikpat skaistu!
Ar cieņu, Dace un kolektīvs
2014.gada 19.decembrī


Eglīte burvīga, patiešām!! Tik kupla...
Meitenes pat īpaši necentās rotāt, jo tāpat skaisti!
Vīrietis, kurš piegādāja eglīti, meitenēm bija pat palīdzējis eglītei kāju nozāģēt un ielikt statīvā.
Tiešām liels paldies, īpaši bērniem liels prieks par tādu eglīti.
Lai Jums jauki svētki un saprotoši klienti!
Līdz nākamajam gadam!
Jauku dienu vēlot, Dace!
2014.gada 19.decembrī


Liels, liels paldies! Eglīte ļoti skaista un kupla!
Paldies par operatīvo rīcību.
Gaišus un priecīgus svētkus!
Uz sadarbību turpmāk!
2014.gada 18.decembrī


Jūsu eglīte iepriecinaja ne tikai mūsu bērnus, bet arī pieaugušos - ļoti kupla, vienvārd sakot - ļoti skaista. PALDIES!
Lai Jums sirds silti un gaiši svētki!
Ar cieņu, Lana
2014.gada 18.decembrī


Paldies! Jums ir brīnišķīgas eglītes! Mūsu izvēlētā eglīte bija skaistule, tik skaista eglīte mūsu mājās vēl nebija bijusi. Veiksmi Jums Jūsu darbā! Laimīgu Jauno Gadu!
Pircēja - Svetlana
2014.gada 10.janvārī

 

Mīļš paldies! Tādu servisu, uzmanību, precizitāti, godprātību un tik skaistu egliti mēs vēl nebijām redzējuši. Gaidīsim nākamo gadu!
Gaišus, priecīgus Jums Ziemassvētkus!
Ar cieņu, Lidija un kolektīvs
2013.gada 19.decembrī

 

Paldies, eglīte bija ļoti jauka. Izpušķojām ar bumbiņām un pašdarinātām lietiņām - tieši tā, lai radītu Ziemassvētku garu un siltumu ikvienā sirdī!
Siltus un gaišus svētkus vēlot, Aija un kolektīvs
2013.gada 18.decembrī

 

Kolektīva vārdā pateicos par brīnišķīgo Ziemassvētku rotu - egli - svētkiem lielajā zālē. Eglīte ir ļoti skaista , kupla - īsta Ziemassvētku princese. Mums visiem ir milzīgs prieks! Paldies un cerot uz sadarbību nākamajā gadā!
Ar cieņu, Daiga un kolektīvs
2013.gada 18.decembrī